باور کنید : خونسردی بزرگ‌ترین صفت یک انسان موفق است.

زندگی نامه ثروتمندان خارجی

زندگی نامه ثروتمندان ایرانی

مطالعه زندگی افراد موفق و ثروتمند چه تاثیری بر ما دارد؟

در این بخش به تشریح زندگی ثروتمندان می پردازیم…

سوالاتی که با مطالعه این بخش به دنبال پاسخ آن هستیم :
۱- افراد ثروتمند چگونه توانسته اند به موفقیت برسند ؟
۲- چه ایده هایی  دارند ؟
۳- چه افکاری باعث شده که  مشکلات نه تنها آنان متوقف نکرده بلکه باعث موفقیت آنها شود ؟
۴- چه بارورها و نگرشی  دارند ؟
۵- با چه گذشته ای به وضعیت کنونی خود رسیده اند ؟
۶- در هنگام سختی ها و مشکلات چه عکس العمل و برخوردی داشته اند ؟ چه ایده هایی ؟ چه رفتاری ؟ چه نگرشی؟…

دوست عزیز و همراه همیشگی سایت آموزشی باوریار مسلما مطالعه زندگی این افراد باعث می گردد تا ما با نحوه تعاملات،رفتار و باورهای آن ها آشنا گردیده ، بتوانیم ایده های جدید بگیریم و در زندگی خود به کار بسته و اسباب رشد و پیشرفت خود در تمامی جوانب زندگی را با الگو گرفتن از این افراد و بهربرداری از باورهای صحیح آنها  فراهم نمائیم.


و اما ثروتمندان جهان چند درصد کل جمعیت زمین هستند؟

دارایی‌های ۳۲ میلیون نفر که ثروتمندترین ها در دنیا هستند معادل ۹۸٫۷ تریلیون دلار بوده که معادل ۴۱ درصد کل دارایی‌ها در دنیا است.

آیا تاکنون برایتان پیش آمده که از خودتان بپرسید ثروتمندترین افراد در دنیا چه درصدی از کل جمعیت در کره زمین را تشکیل می‌دهند؟

هرمی که در ادامه مشاهده می‌کنید، نحوه توزیع ثروت در دنیا را نشان می‌دهد. افراد بسیار ثروتمند در نوک هرم قرار داشته و افراد با میزان دارایی کمتر از ۱۰ هزار دلار در پایه هرم ترسیم‌شده‌اند.

در قسمت بالا مجموع دارایی‌های ۳۲ میلیون نفر معادل ۹۸٫۷ تریلیون دلار بوده که معادل ۴۱ درصد کل دارایی‌ها در دنیا است! افراد با دارایی کمتر (از ۱۰۰ هزار دلار تا ۱ میلیون دلار) در قسمت بعدی هرم قرار می‌گیرند. مجموع دارایی این افراد ۱۰۱٫۸ تریلیون دلار بوده که معادل ۴۲٫۳ درصد از کل دارایی‌ها در دنیا است.

در پایین‌ترین قسمت هرم نیز ۳٫۲ میلیارد نفر با مجموع دارایی ۷٫۳ تریلیون دلار قرار دارند. یعنی چیزی در حدود ۶۸٫۷ درصد از جمعیت کل دنیا تنها ۳ درصد دارایی‌ها در کره زمین را در اختیاردارند.

servatmandan-pic-bavaryar