باور کنید : مردان شجاع فرصت مي آفرينند و ترسوها و ضعيفان منتظر فرصت مي نشينند.
گفتگوهای درونی کودکان
مهر ۴, ۱۳۹۵

گام نخست در دستیابی به خواسته ها، درخواست کردن  است. همانطور که خداوند یکتا در قرآن می فرماید: بخوانید مرا، تا اجابت کنم شما را. اما تا وقتی که نمی دانیم چه میخواهیم و به خود جرات درخواست کردنش را ندهیم، چه طور می توانیم انتظار دریافت داشته باشیم. خیلی از ما به آن دلیل که فکر نمی کنیم به خواسته هایمان برسیم، آن خواسته را نداریم و اصلا نمی دانیم چه می خواهیم. چرا که ذهن محدود بشر مدام به دنبال چرایی ها و چگونگی هاست. و چون نمیتواند درک کند که چه طور؟ مقاومت عجیبی می کند. اما تا وقتی پرسیده نشود، راه هم به ما نشان داده نخواهد شد. وقتی می دانید چه می خواهید و در موردش می نویسید یا صحبت می کنید، در واقع آن درخواست را در جهان انتشار می دهید، کائنات خیلی زود پاسخ مناسب را به شما ارزانی می دارد.

 

درخواست اگر واضح باشد، راه به شما نشان داده می شود.

وقتی خواسته هایمان را می نویسیم، متوجه می شویم که بسیاری از آن ها تنها با یک درخواست ساده قابل حل بوده است، اما چون ما تا کنون به خود جرات درخواست کردن را نداده بودیم و خود را لایق کمک دیگران ندانسته ایم، مقاومت می کردیم. اما به محض این که باورهایمان را تغییر می دهیم و از زاویه ای مثبت تر به مسائل می نگریم،‌ همه چیز تغییر می کند. نتیجه باور، عمل و اقدامی متفاوت از آن چیزی است که تا به امروز انجام می دادید. تصور و تجسم رسیدن به خواسته هایتان آن هم با تمام جزئیات، احساس فوق العاده ای به آدمی می دهد و طبق قانون جذب، احساسات خوب مساوی است با اتفاقات خوب. به همان اندازه که احساس ارزشمندی دارید، کائنات به درخواست شما پاسخ می دهد.

 

دوست عزیز و همراه همیشگی سایت انگیزشی باورهای ثروت ساز همواره به یاد داشته باش که آنچه را که بتوانی تجسم و تصور کنی، می توانی به وجود آوری.

 

3
دیدگاه بگذارید

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
باوریار ادمینقانون جذب در قرانآزاده Recent comment authors
  Subscribe  
جدید تر قدیمی تر بیشترین امتیاز
Notify of
آزاده
میهمان
آزاده

سلام.
واقعا فقط باید همت ایشون و لطف خدای یکتا رو دید و تحسین کرد.
ایشون تلاش کردند خداهم همه کارهارو انجام داد.
به امید روزی که من هم یکی از چنین افراد بزرگ کشور بشوم.☺

قانون جذب در قران
میهمان

قانون جذب قانون الهی است.
قانون جذب بوده و خواهد بود.
قانون جذب همیشه عمل میکند.
سپاس از شما و تشکر بابت مطلب عالیتون.

باوریار ادمین
Member
باوریار ادمین

با آرزوی سعادت و ثروت بی نهایت برای شما باور جوی عزیز
امیدوارم مطالب سایت در باور سازی شما موثر بوده باشد.